Grone-Schulen Niedersachsen

jest największą spółką-córką Fundacji Grone-Schule. Posiada oddziały we wszystkich większych miastach regionu: w Hanowerze, Bremie, Osnabruecku, Leer, Lueneburgu, Munster, Buchholz in der Nordheide, Winsen/ Luhe, Barsinghausen, Celle, Laatzen, Walsrode, Zeven, Rothenburgu, Uelzen , Stade i Buxtehude. Dzięki budowanym przez wiele lat, doskonałym kontaktom w regionie i zaufanej współpracy z instytucjami rynku pracy, izbami, przedsiębiorcami i szkołami zawodowymi Grone-Niedersachsen należy do wiodących niepublicznych instytucji edukacyjnych w Dolnej Saksonii.

Produkty edukacyjne oferowane przez Grone-Niedersachsen to efekt połączenia doświadczenia, kompetencji jej pracowników i zaufanej współpracy z partnerami. Dzięki temu możliwe jest z jednej strony szybkie reagowanie na potrzeby permanentnie zmieniającego się rynku pracy i dopasowanie oferty edukacyjnej do możliwości klientów z drugiej strony. Oferta Grone, opierająca się na wszystkich poziomach kształcenia na filozofii kształcenia dualnego, jest przyjazna pracodawcom i dzięki temu niezwykle efektywna.

Grone-Schulen Niedersachsen posiada wieloletnie doświadczenie w realizacji projektów ponadnarodowych, w tym projektów realizowanych w Polsce bądź przy współudziale polskich partnerów.


 

© 2015 Partnerstwo strategiczne na rzecz rozwoju systemu dualnego

Login Form